Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye'de çubuk sürücü imalatını başlatan, bütün yatırımlarını bu ürünleri geliştirmek için kullanan, sektörde pazar lideri konumunda %100 yerli sermayeli RED MAKİNE ; 20 yılı aşkın tecrübesiyle , kusursuz tasarıma sahip, güvenilir, sağlam ve yüksek kalitede makineler imal etmekte; güçlü servis ağı ve yedek parça tedariğiyle satış sonrası servis hizmetini de eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Biz Ne Yapıyoruz?

RED MAKİNE olarak biz, en iyi kalitede malzeme kullanarak hem ürettiğimiz makinelerin kullanım süresini uzatıyor hem malzeme kaynaklı arızaların önüne geçerek verimliliğinizi artırıyoruz. Ayrıca, düzenli şekilde tuttuğumuz, yedek parça ve malzeme stoğumuzla, ihtiyacınızda gerekli ürünü hemen tedarik ediyoruz. Bununla birlikte, imalatçı olmamızın verdiği güçle, firma üretimlerine özel, geliştirme ve yenilikleri de yapabilme esnekliğine sahibiz. Her makine tasarımı uzun deneme süreçlerinden ve farklı çalışma tiplerinden geçirilip, üzerinde iyileştirmeler yapıldıktan sonra üretilmektedir.

g3

Ne Kazandırıyoruz?

Yaygın ve tecrübeli servisimizle, yurtiçi ve yurtdışı firmalarına hizmet verebilme yeteneğine sahibiz. Bu özelliklere sahip firmamızla ve güvenilir makinelerimizle, imalat sanayinin en önemli unsuru olan ZAMAN'ı size kazandırıyoruz.