Kurumsal

25 Yılı Aşkın
Tecrübesiyle
Red Makine

“ Üretimde Yüksek Kaliteyi En Hızlı Şekilde Sunuyoruz. ”

RED MAKİNE olarak biz, en iyi kalitede malzeme kullanarak hem ürettiğimiz makinelerin kullanım süresini uzatıyor hem malzeme kaynaklı arızaların önüne geçerek verimliliğinizi artırıyoruz. Ayrıca, düzenli şekilde tuttuğumuz, yedek parça ve malzeme stoğumuzla, ihtiyacınızda gerekli ürünü hemen tedarik ediyoruz. Bununla birlikte, imalatçı olmamızın verdiği güçle, firma üretimlerine özel, geliştirme ve yenilikleri de yapabilme esnekliğine sahibiz. Her makine tasarımı uzun deneme süreçlerinden ve farklı çalışma tiplerinden geçirilip, üzerinde iyileştirmeler yapıldıktan sonra üretilmektedir.

Misyonumuz

Karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak insanlar için en iyisini yapabilmektir.

Vizyonumuz

Türkiye’de çubuk sürücü imalatını başlatan, bütün yatırımlarını bu ürünleri geliştirmek için kullanan, sektörde pazar lideri konumunda %100 yerli sermayeli RED MAKİNE ; 25 yılı aşkın tecrübesiyle , kusursuz tasarıma sahip, güvenilir, sağlam ve yüksek kalitede makineler imal etmekte; güçlü servis ağı ve yedek parça tedarik vesatış sonrası servis hizmetini de eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Dinamik, yaratıcı
işini seven

Ekibimiz

Tüm iş ve üretim sürecinizi, işinizi sahiplenen Red Makine ‘nin dinamik, yaratıcı ve işini seven ekibiyle yönetin.

İşinizin tasarım, tedarik, kaynak bulma ve üretim süreçlerini en ince detayına kadar takip ederiz. Üretimden sonra lojistik kısmına kadar güvenilir şekilde size teslim edilene kadar takip ederiz.

Red Makine ile çalışarak kaliteli üretim ve kendi modellerini tasarlayıp üretebilen bir ekip ile çalışmaya şimdi başlayın.

İş Birliği Talepleriniz İçin

Uzman ekibimiz ile online toplantı planlayın.