Üretim

Operasyonel verimlilik ve yüksek kalite birinci önceliğimizdir.

RED MAKİNE; 25 yılı aşkın tecrübesiyle, kusursuz tasarıma sahip, güvenilir, sağlam ve yüksek kalitede makineler imal etmekte ve güçlü servis ağı ve yedek parça tedariyle satış sonrası servis hizmetini de eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Tasarım

Günümüz bilgi çağında firmamız ile müşterimiz arasındaki bilgi akışını artırmak, teknolojik gelişmeleri, ihtiyaç ve beklentileri maksimum düzeyde karşılamak için tasarım ekibimiz sürekli yenilikler geliştirmektedir.

Prototip

Geleneksel imalat yöntemlerine kıyasla ürün geliştirme süreçlerinde daha kısa zamanda daha uygun maliyet ile seri üretime geçmeden önce revizyon ve iyileştirme imkanı sunuyoruz.

Üretim

Sektörde Çubuk Sürücü İmalatını başlatan firmamız uzun yıllar edinmiş olduğu sektör tecrübesi ile kusursuz tasarıma sahip, güvenilir, sağlam ve yüksek kalitede makineler üretmektedir.

Üretim ve hizmetlerimizin planlama aşamasından teslim aşamasına kadar tüm süreçlerinde teknolojiyi etkin olarak kullanıyoruz. Tasarım, prototip hazırlama ve diğer endüstriyel hizmetlerimiz için en son teknolojik ekipmanlar ve sektörel bilgisayar yazılım ürünleri kullanılmaktadır.

Kalite Politikası

Ulusal ve uluslararası standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapılması,

Üretilen yüksek kaliteli ürünlerin her türlü piyasa rekabet koşullarında müşteriye zamanında sunulması,

Ürün ve proseslerin sürekli iyileştirme ilkesi ile kalite seviyesinin yükseltilmesi ve bu doğrultuda kalite güvence sisteminin sürekli gözden geçirilerek kontrol altında tutulması,

Çalışanlarımızın kalite politikası ve kalite bilinci ile sürekli eğitilmesi, motive edilmesi ve faaliyetlere katılımlarının sağlanması,

Organizasyonumuzun çevre ve iş sağlığı güvenliği ile uyumlu olması, bu çerçevede bütün tedbirlerin alınmasıdır.

Hedefimiz, kaliteyi bir amaç olarak benimseyip kalitenin kontrolünü değil, üretimi ve sürekliliğini sağlamaktır.

CE ve ISO Sertifikalarımız

Kalite Belgeleri

İş Birliği Talepleriniz İçin

Uzman ekibimiz ile online toplantı planlayın.